logo

Kadra Instruktorska

Ada Bielecka

Założycielka Pole Dance Institute, Instruktorka Pole Dance oraz Exotic Choreo

Jako siedmioletnia dziewczynka zaczęłam uczęszczać na zajęcia z tańca - tak zaczęła się moja 11-letnia przygoda z tańcem towarzyskim, w którym zdobyłam klasę taneczną A. Po drodze były różnego rodzaju zajęcia fitness i siłownia, jednak dopiero gdy poznałam pole dance, odkryłam swoją prawdziwą pasję. Na rurze trenuje od 2011 roku i nie wyobrażam sobie życia bez niej. Doskonaliłam swoje umiejętności u wielu międzynarodowych gwiazd pole dance, m.in. Nele Sehrt, Oony Kiveli, Laurence „Lolo” Hilsum, Marion Crampe, Evgeny'ego Greshilov'a, Anastasii Sokolovej, Marlo Fisken, Bendy Kate czy Yvonne Smink. Występowałam w wielu animacjach tanecznych. Jestem finalistką międzynarodowych zawodów Pole Emotions 2014 w Brnie, finalistką Pole Art Polska 2015 oraz zdobywczynią 4 miejsca podczas II Zagłębiowskich Mistrzostw Pole Dance 2016 w Sosnowcu w kat. Exotic. Posiadam międzynarodowe uprawnienia instruktora pole sport Vertical Dance. Pole dance stał się dla mnie powodem do radości, sprawdzianem mojej siły i determinacji w dążeniu do wyznaczonych celów, świetnym sposobem na odstresowanie się, ale przede wszystkim miłością i pasją, którą pragnę się dzielić z innymi.

Sprawdź kiedy Ada ma zajęcia.

Anna Roman

Założycielka Pole Dance Institute, Instruktorka Pole Dance

Interesuję się dietetyką i pedagogiką. Cenię sobie zdrową rywalizację i chęć rozwoju osobistego. Swoją historię ze sportem rozpoczęłam 7 lat temu, w celu osiągnięcia smukłej i szczupłej sylwetki. Okazało się, że sport to moja pasja, od której się uzależniłam. Od zawsze kochałam tańczyć. Kiedy odkryłam Pole Dance rozpoczęłam intensywne treningi, aby osiągnąć jak najwyższy poziom. Taniec na rurze to idealne połączenie sztuki pięknego poruszania się ze sportem siłowym. Wyrabia niesamowitą świadomość własnego ciała, a tym samym pewność siebie. Uczestniczyłam między innymi w warsztatach z Joanną Derybowską, Laurence Hilsum, Patrykiem Rybarskim,Ooną Kivelą, Marlo Fisken, Anastasią Sokolovą czy Yvonne Smink. Jestem finalistką Pole Art Polska 2015. Brałam również udział w wielu klipach i teledyskach oraz w pokazach artystycznych na różnorodnych eventach. Zdobyłam międzynarodowy certyfikat Vertical Dance, który upoważnia mnie do prowadzenia zajęć z Pole Dance, Pole Fitness oraz Pole Art. Moim celem jest ciągłe doskonalenie się w tej dziedzinie. Uważam, że zdrowy ruch wpływa na jakość życia, ponieważ poprawia kondycje fizyczną i samopoczucie. Nigdy nie jest za późno na rozpoczęcie przygody z tańcem.

Sprawdź kiedy Ania ma zajęcia.

Marta Zagórska

Instruktorka Pole Dance

...lekkość, wdzięk, zwinność, ekspresja, kobiecość, wyzwanie, siła, determinacja, wolność... Który z tych argumentów przekonał mnie, że warto trenować Pole Dance? Nie pamiętam, jednak wszystkie one sprawiły, że od chwili, kiedy pierwszy raz zacisnęłam dłoń na chłodnej, metalowej powierzchni, rurka stała się pasją i zagościła w moim życiu na dobre. Zawsze stawiałam na sport jako sposób na zdrowie, ładną sylwetkę i dobre samopoczucie. Zajmował stałe miejsce w moim grafiku. Próbowałam różnych form szukając najlepszej dla siebie: przez trzy lata praktykowałam jogę, później na długo wciągnęła mnie wspinaczka a wreszcie żywiołowa Zumba. Jednak nie tylko sportem człowiek żyje... Jestem również miłośniczką sztuki, absolwentką Akademii Sztuk Pięknych. Projektuję wnętrza oraz grafikę użytkową, uwielbiam rysunek, wychowałam się wśród malarstwa. Cenię piękno, twórczą ekspresję i wolność w wyrażaniu siebie jaką daje sztuka. Pole Dance stał się dla mnie odpowiedzią na wszystkie te potrzeby: poprzez pracę nad ciałem daje szansę na pokazanie swoich emocji w pięknej formie. Jest strzałem w dziesiątkę. Moja przygoda z Pole Dance rozpoczęła się w 2012 roku, kiedy zaciekawiona wzięłam udział po raz pierwszy w zajęciach tańca na rurze. Po okresie nauki i intensywnych treningów, oczarowana tym sportem, przystąpiłam do egzaminu i uzyskałam międzynarodowy certyfikat Vertical Dance potwierdzający moje umiejętności i uprawniający do prowadzenia zajęć Pole Dance. Od tamtego czasu nieprzerwanie rozwijam i podnoszę swoje kwalifikacje uczestnicząc w warsztatach z mistrzami w tej dziedzinie. Jako instruktorka zdobyłam solidne doświadczenie prowadząc zajęcia w grupach o różnych wymaganiach (ponad 500 godz. poprowadzonych zajęć). Z wykształcenia jestem nie tylko magistrem sztuki ale również nauczycielem, dlatego na moich zajęciach nie zabraknie ani emocji i kreatywnej ekspresji ani solidniej i jasno przekazanej wiedzy o prawidłowej technice. A przede wszystkim nie zabraknie satysfakcji z pokonywanych słabości, ze zrealizowanych celów i radości jaką daje zwinne i mocne ciało. Zapraszam na moje zajęcia!

Sprawdź kiedy Marta ma zajęcia.

Magdalena Cierpiał

Instruktorka Pole Dance oraz Pole Fun KIDS

Magister AWFu we Wrocławiu, instruktorka gimnastyki sportowej, pływania i pole dance. Przez 3 lata była trenerem gimnastyki i akrobatyki z dziećmi w wieku 3-13 lat. Od 4 roku życia zwiazana ze sportem. Trenowała: pływanie, jazdę konną, siatkówkę, taniec i akrobatykę. Po poważnej kontuzji i 1.5 rocznej przerwie wróciła do sportu. Od lutego 2015 roku trenuje pole dance. Uczestniczyła w warsztatach m.in. z Anastasią Skukhtorovą czy Anastasią Sokolovą. Zdobyła VI miejsce podczas II Zagłębiowskich Mistrzostw Pole Dance 2016 w Sosnowcu.

"Pole Dance to moja miłość...od zawsze ten sport mnie pasjonował, nie wiedziałam tylko ze zakocham sie w nim aż tak bardzo! Pole Dance to wyzwolenie swoich emocji i zatracenie sie w nim calkowicie. W tym sporcie rozwijasz sie na wielu płaszczyznach: zaczynajac od wyglądu fizycznego a kończąc na pewności siebie i zwiekszeniu swojej atrakcyjności 😉 Jest to jeden z najbardziej wymagających i najpiękniejszych sportów jakie istnieją na tym świecie. Pole Dance to sport dla wszystkich: kobiet i mężczyzn, dzieci czy dorosłych. Przyjdź do mnie na zajęcia, a zobaczysz ile Pole Dance daje satysfakcji. Zapraszam!"

Sprawdź kiedy Magda ma zajęcia.

Kateryna Gromova

Instruktorka Pole Dance

Swoją przygodę z tańcem rozpoczęłam w wieku 19 lat . 2 lata tańczyłam w Ukraińskim Zespole Tańca Narodowego „Perlyna”. Brałam udział w II Międzynarodowym Festiwalu Tańca w Chinach, tam też przez miesiąc koncertowałam w różnych częściach Chin.W 2015 roku przeprowadziłam się do Polski i zaczęłam szukać kolejnych inspiracji tanecznych - tak właśnie natrafiłam na pole dance i to była miłość od pierwszego obrotu :) Pole Dance stał się nieodłączną częścią mojego życia, jest to dla mnie niesamowicie przyjemna praca nad sobą, moja pasja i inspiracja, sposób, w jaki mogę wyrazić siebie, lekarstwo dla duszy i ciała! Nie wyobrażam sobie życia bez rurki! Chociaż trenuję niedługo, mam już na swoim koncie pierwsze sukcesy - I miejsce podczas II Zagłębiowskich Mistrzostw Pole Dance 2016 w Sosnowcu.  Na zajęciach zawsze staram się tworzyć przyjazną i ciepłą atmosferę, ale jestem też wymagająca, ciągle motywuję swoje kursantki do ciężkiej pracy nad sobą i swoim ciałem, pomagam im pokonywać własne słabości, a największą radością dla mnie jest zadowolenie i kolejne  postępy moich podopiecznych.

Sprawdź kiedy Katya ma zajęcia.

Marzena Pater

Reebok Trainer, Reebok Ambassador, Pole Stretch Instruktor

Magister Wychowania Fizycznego.Instruktor tańca nowoczesnego oraz lekkoatletyki. Od 2008 roku instruktorka rekreacji ruchowej ze specjalnością fitness. Swój warsztat zdobywała na szkoleniach oraz konwencjach w wielu najlepszych międzynarodowych szkołach fitness. Wystąpiła jako tancerka oraz choreograf u boku polskich gwiazd sceny muzycznej. Od kilku lat jej pasją jest joga. Stale kształci swoje umiejętności na licznych warsztatach i kursach.

Marzena ma wieloletnie doświadczenie oraz wiedzę na temat anatomii ciała łączącą w sobie elementy gimnastyki, tańca, fitnessu i jogi. Na zajęciach poznacie skuteczne ćwiczenia rozciągające które zwiększa zakres ruchu oraz różne sposoby wykonywania. Świadomość, płynność wdrażania ich w ciało i precyzja ruchu daje zaskakujące efekty.

Zapisz się na Pole Stretch!