O nas

O nas

Nasza misja

Naszym głównym celem jest dostarczanie klientom zdrowego ruchu, oraz satysfakcji płynącej z tańca jako artystycznej formy wyrażania swoich emocji. Uwielbiamy sport i wszelkie formy aktywności ruchowej, zwłaszcza taniec. Pole Dance stał się naszą pasją, którą dzieliłyśmy jako przyjaciółki i teraz chcemy dzielić się nią z innymi. Chcemy udowodnić, że sport może być ciekawy i dostarczać wiele satysfakcji, nie tylko z powodu utraconych kilogramów.

Dzięki indywidualnemu podejściu, które cechuje naszą szkołę poznasz możliwości swojego ciała. W ten sposób zyskasz pewność siebie. Jeżeli chcesz wzmocnić i ujędrnić ciało, wydobyć z siebie kobiecość i delikatność, podnieść wytrzymałość mięśni oraz kondycję, poznać ciekawe choreografie, to nasza szkoła jest dla Ciebie!

Celem naszej szkoły jest również promocja Pole Dance jako dziedziny tańca sportowego i wspieranie kampanii informacyjnej Stowarzyszenia Pole Dance Sport Polska oraz Polskiego Stowarzyszenia Pole Dance. Bardzo ważne dla naszej firmy jest bezpieczeństwo oraz profesjonalne podejście, dlatego dysponujemy wykwalifikowaną kadrą instruktorską, posiadającą międzynarodowy certyfikat Vertical Dance.

Pole Dance Institute Wrocław

Gotowa na trening?

Możesz się zapisać, klikając na ikonkę facebook, wysyłając wiadomość SMS na numer 662262544 lub przez formularz kontaktowy.

Zapytaj o zajęcia

...

Godzin treningów

...

Uczestników zajęć

...

Lat doświadczenia

...

instruktorów