logo

Kadra Instruktorska

Anna Roman

Założycielka Pole Dance Institute, Instruktorka Pole Dance, Pole Art

Cenię sobie zdrową rywalizację i chęć rozwoju osobistego. Swoją historię ze sportem rozpoczęłam w roku 2009, w celu osiągnięcia smukłej i szczupłej sylwetki. Okazało się, że sport to moja pasja, od której się uzależniłam. Od zawsze kochałam tańczyć. Kiedy odkryłam Pole Dance rozpoczęłam intensywne treningi, aby osiągnąć jak najwyższy poziom pod okiem Nikoli Pawlak. Taniec na rurze to idealne połączenie sztuki pięknego poruszania się ze sportem siłowym. Wyrabia niesamowitą świadomość własnego ciała, a tym samym pewność siebie. Uczestniczyłam między innymi w warsztatach z Joanną Derybowską, Laurence Hilsum, Patrykiem Rybarskim,Agatą Jarzębowską, Ooną Kivelą, Marlo Fisken, Anastasią Sokolovą czy Yvonne Smink. Jestem finalistką Pole Art Polska 2015, zwyciężczynią międzynarodowych zawodów Pole Art Exerience 2017, Finalistką międzynarodowych zawodów Vertical Fit Championship 2017. Brałam również udział w wielu klipach i teledyskach oraz w pokazach artystycznych na różnorodnych eventach oraz sesjach zdjęciowych jako modelka oraz koordynator i organizator sesji. Zdobyłam międzynarodowy certyfikat Vertical Dance, który upoważnia mnie do prowadzenia zajęć z Pole Dance, Pole Fitness oraz Pole Art. Pod moim okiem szkolili się instruktorzy Pole Dance którzy osiągają sukcesy w swojej pracy. Moim największym sukcesem zawodowym jest szkoła Pole Dance Institute, która wkrótce będzie najlepszą szkołą Pole Dance w Polsce. :)

Sprawdź kiedy Ania ma zajęcia.

Marta Zagórska

Instruktorka Pole Dance, Spinning Pole, Pole Flow Art

...lekkość, wdzięk, zwinność, ekspresja, kobiecość, wyzwanie, siła, determinacja, wolność... Który z tych argumentów przekonał mnie, że warto trenować Pole Dance? Nie pamiętam, jednak wszystkie one sprawiły, że od chwili, kiedy pierwszy raz zacisnęłam dłoń na chłodnej, metalowej powierzchni, rurka stała się pasją i zagościła w moim życiu na dobre. Zawsze stawiałam na sport jako sposób na zdrowie, ładną sylwetkę i dobre samopoczucie. Zajmował stałe miejsce w moim grafiku. Próbowałam różnych form szukając najlepszej dla siebie: przez trzy lata praktykowałam jogę, później na długo wciągnęła mnie wspinaczka a wreszcie żywiołowa Zumba. Jednak nie tylko sportem człowiek żyje... Jestem również miłośniczką sztuki, absolwentką Akademii Sztuk Pięknych. Projektuję wnętrza oraz grafikę użytkową, uwielbiam rysunek, wychowałam się wśród malarstwa. Cenię piękno, twórczą ekspresję i wolność w wyrażaniu siebie jaką daje sztuka. Pole Dance stał się dla mnie odpowiedzią na wszystkie te potrzeby: poprzez pracę nad ciałem daje szansę na pokazanie swoich emocji w pięknej formie. Jest strzałem w dziesiątkę. Moja przygoda z Pole Dance rozpoczęła się w 2012 roku, kiedy zaciekawiona wzięłam udział po raz pierwszy w zajęciach tańca na rurze. Po okresie nauki i intensywnych treningów, oczarowana tym sportem, przystąpiłam do egzaminu i uzyskałam międzynarodowy certyfikat Vertical Dance potwierdzający moje umiejętności i uprawniający do prowadzenia zajęć Pole Dance. Od tamtego czasu nieprzerwanie rozwijam i podnoszę swoje kwalifikacje uczestnicząc w warsztatach z mistrzami w tej dziedzinie. Jako instruktorka zdobyłam solidne doświadczenie prowadząc zajęcia w grupach o różnych wymaganiach (ponad 500 godz. poprowadzonych zajęć). Z wykształcenia jestem nie tylko magistrem sztuki ale również nauczycielem, dlatego na moich zajęciach nie zabraknie ani emocji i kreatywnej ekspresji ani solidniej i jasno przekazanej wiedzy o prawidłowej technice. A przede wszystkim nie zabraknie satysfakcji z pokonywanych słabości, ze zrealizowanych celów i radości jaką daje zwinne i mocne ciało. Zapraszam na moje zajęcia!

Sprawdź kiedy Marta ma zajęcia.

Brygida Stachura

Instruktorka Pole dance, Pole Stretch

"Swoją przygodę z Pole Dance zaczęłam 2 lata temu. Zainspirowana widokiem cudownych akrobacji, lekkości i towarzyszącemu przy tym wdzięku postanowiłam stać się częścią tej wspaniałej społeczności, którą tworzą wszyscy miłośnicy tego sportu. Od najmłodszych lat aktywność fizyczna była nierozłączną częścią mojego życia . Codziennością stały się dla mnie zajęcia taneczne, akrobatka i gimnastyka. Dzięki zajęciom z Pole Dance mam dziś możliwość połączyć te cudowne ćwiczenia razem i cieszyć się nimi nadal podczas treningów. Dodatkowo PD stał się dla mnie alternatywną formą ćwiczeń w dążeniu do uzyskania wymarzonej sylwetki, każdy trening jest unikalny i wnosi coś nowego rozwijając poszczególne partie ciała. Dzięki osiąganym postępom moje zamiłowanie i chęć dalszego rozwoju ciągle rosną.
Dlaczego zdecydowałam się na zostanie instruktorką?
Pole dance daje mi możliwość wyrażenia siebie, swoich emocji, a także poczucie swobody. Na prowadzonych zajęciach chciałabym móc dzielić się swoimi odczuciami i pasją z Wami.
Zacznij swoją przygodę już teraz, wystarczy tylko postawić ten pierwszy krok. Pole Dance Institute to dla mnie miejsce gdzie mogę dzielić się swoją wiedzą z innymi!"

Sprawdź kiedy Brygida ma zajęcia.

Kinga Mamrot

Pole Dance Instruktor, Exotic Choreo Instruktor

"Jestem żywiołowa i nie ma dla mnie rzeczy niemożliwych. Swoją energię przynoszę na zajęcia, maksymalnie wykorzystując każdą chwile treningu. Przygodę z pole dance rozpoczęłam w 2016 roku i pochłonęło mnie to na tyle, ze nie wyobrażam sobie bez tego życia. Najważniejszy jest dla mnie samorozwój dlatego każdą wolną chwilę spędzam na sali. Po drodze próbowałam jeszcze innych stylów tańca, m.in.latino, sexy dance, dancehall, jednak żaden z nich nie dawał mi tyle satysfakcji, ile pole dance. Szkoliłam się u najlepszych trenerów w Polsce, a teraz sama chce przekazywać moje umiejętności innym. Na zajęciach najważniejsza jest dla mnie dobra zabawa i poprawna technika, dlatego jeśli chcesz rozpocząć przygodę z pole dance, a przy tym wyjść z zajęć uśmiechnięta od ucha do ucha - zapraszam!

Marek Jarowicki

Pole Power Instruktor, Body Bending Instruktor, Split Stretch Instruktor

"Cześć, mam na imię Marek i kocham Pole Dance :)
Nauczanie kursantów sprawia mi radość i jest moją pasją.
Jestem certyfikowanym instruktorem międzynarodowej federacji PFAPA, członkiem PSPS i zawodnikiem.
Startowałem w Polsce i za granicą w zawodach pole art i w Polsce w Ultra Pole. Szkolę też rurkowych ludków na zawody :) W Polsce zdobywałem pierwsze miejsca, ale moim największym osiągnięciem jest drugie miejsce w kategorii semi-pro na Pole Art Greece w Atenach.
Lubię sztukę, pomysłowość, aktywność, rozwój osobisty, jak kursanci odnoszą sukcesy. Zwracam uwagę na wykończenie figur, szczególnie napięte stopy i palce stóp. :)
Na moim zajęcia nauczysz się zarówno podstaw jak i trików wymagających siły i rozciągnięcia: od fali ciałem, piruetu, elementów floorwork, przez figury odwrócone, gięcia i szpagaty na rurce, techniki dynamiczne – jak zeskoki i salta, techniki siłowe i na różnych chwytach, combosy jak i układy do muzyki. Dbam o jakość wykonania i dobrą zabawę.
Poza Pole Dance, Body Bending oraz Split Stretch zapraszam także na mój autorski program zajęć.
 
💎Power Pole💎 – w skrócie siła pod rurkę, figury siłowe, dynamiczne, obroty statyczne, zeskoki - bez tańca, tricking, podstawy akrobatyki, wzmacnianie, bez trzymania udami, lub wygodnie skórą ;) Sam lubię robić męskie tricki, dynamiczne, szybkie, mocne, ale i pokazać solidny szpagat i gięcie do
jakiejś szalonej muzyki :D I lubię bardzo patrzeć dumnie jak pięknie wszystko i delikatnie wychodzi kursantkom. Zapraszam Was serdecznie, nie musicie się niczego wstydzić, krępować, bądźcie sobą, bawcie się dobrze i wspólnie osiągajmy sukcesy, bo rurka to coś najwspanialszego"

 

Tomasz Zielony

Pole Sport Instruktor

O Pole Dance myślałem przez 2 lata, zanim znajomi zdecydowali się zmusić mnie do spróbowania. Kupili mi karnet i wysłali na zajęcia. W ten sposób we wrześniu 2016 roku postawiłem pierwszy krok i szybko okazało się, że jest to sport dla mnie. Poza ogromną dawką pozytywnej energii Pole Dance pomagał mi budować siłę i świadomość swojego ciała.
Wiedzę zdobywałem na zajęciach w Pole Dance Institute, trenowałem również pod okiem Vladimira Kudlyuka oraz na warsztatach z Alexem Shchukinem. Brałem udział w wielu szkoleniach i warsztatach z cenionymi tancerzami w Polsce. Na początku 2018 roku ukończyłem kurs trenerski Pole Dance Predators.
Sam Pole Dance poszerzam o kalistenikę i akrobatykę. Satysfakcja rośnie z poziomem trudności, jako sportowiec czuję potrzebę nieustannego rozwoju którym będę zarażać swoich podopiecznych. Zapraszam na zajęcia każdego. Nie zrób tego błędu co ja, czekanie nie ma sensu a jest dużo do zyskania."
Zapisz się na Pole Sport!