fbpx
logo

Kadra Instruktorska

Anna Jankowska

Założycielka Pole Dance Institute, Instruktorka Pole Dance, Pole Art

Cenię sobie zdrową rywalizację i chęć rozwoju osobistego. Swoją historię ze sportem rozpoczęłam w roku 2009, w celu osiągnięcia smukłej i szczupłej sylwetki. Okazało się, że sport to moja pasja, od której się uzależniłam. Od zawsze kochałam tańczyć. Kiedy odkryłam Pole Dance rozpoczęłam intensywne treningi, aby osiągnąć jak najwyższy poziom pod okiem Nikoli Pawlak. Taniec na rurze to idealne połączenie sztuki pięknego poruszania się ze sportem siłowym. Wyrabia niesamowitą świadomość własnego ciała, a tym samym pewność siebie. Uczestniczyłam między innymi w warsztatach z Joanną Derybowską, Laurence Hilsum, Patrykiem Rybarskim,Agatą Jarzębowską, Ooną Kivelą, Marlo Fisken, Anastasią Sokolovą czy Yvonne Smink. Jestem finalistką Pole Art Polska 2015, zwyciężczynią międzynarodowych zawodów Pole Art Exerience 2017, Finalistką międzynarodowych zawodów Vertical Fit Championship 2017. Brałam również udział w wielu klipach i teledyskach oraz w pokazach artystycznych na różnorodnych eventach oraz sesjach zdjęciowych jako modelka oraz koordynator i organizator sesji. Zdobyłam międzynarodowy certyfikat Vertical Dance, który upoważnia mnie do prowadzenia zajęć z Pole Dance, Pole Fitness oraz Pole Art. Pod moim okiem szkolili się instruktorzy Pole Dance którzy osiągają sukcesy w swojej pracy. Moim największym sukcesem zawodowym jest szkoła Pole Dance Institute, która wkrótce będzie najlepszą szkołą Pole Dance w Polsce. :)

Sprawdź kiedy Ania ma zajęcia.

Marta Zagórska

Instruktorka Pole Dance, Spinning Pole, Pole Flow Art

...lekkość, wdzięk, zwinność, ekspresja, kobiecość, wyzwanie, siła, determinacja, wolność... Który z tych argumentów przekonał mnie, że warto trenować Pole Dance? Nie pamiętam, jednak wszystkie one sprawiły, że od chwili, kiedy pierwszy raz zacisnęłam dłoń na chłodnej, metalowej powierzchni, rurka stała się pasją i zagościła w moim życiu na dobre. Zawsze stawiałam na sport jako sposób na zdrowie, ładną sylwetkę i dobre samopoczucie. Zajmował stałe miejsce w moim grafiku. Próbowałam różnych form szukając najlepszej dla siebie: przez trzy lata praktykowałam jogę, później na długo wciągnęła mnie wspinaczka a wreszcie żywiołowa Zumba. Jednak nie tylko sportem człowiek żyje... Jestem również miłośniczką sztuki, absolwentką Akademii Sztuk Pięknych. Projektuję wnętrza oraz grafikę użytkową, uwielbiam rysunek, wychowałam się wśród malarstwa. Cenię piękno, twórczą ekspresję i wolność w wyrażaniu siebie jaką daje sztuka. Pole Dance stał się dla mnie odpowiedzią na wszystkie te potrzeby: poprzez pracę nad ciałem daje szansę na pokazanie swoich emocji w pięknej formie. Jest strzałem w dziesiątkę. Moja przygoda z Pole Dance rozpoczęła się w 2012 roku, kiedy zaciekawiona wzięłam udział po raz pierwszy w zajęciach tańca na rurze. Po okresie nauki i intensywnych treningów, oczarowana tym sportem, przystąpiłam do egzaminu i uzyskałam międzynarodowy certyfikat Vertical Dance potwierdzający moje umiejętności i uprawniający do prowadzenia zajęć Pole Dance. Od tamtego czasu nieprzerwanie rozwijam i podnoszę swoje kwalifikacje uczestnicząc w warsztatach z mistrzami w tej dziedzinie. Jako instruktorka zdobyłam solidne doświadczenie prowadząc zajęcia w grupach o różnych wymaganiach (ponad 500 godz. poprowadzonych zajęć). Z wykształcenia jestem nie tylko magistrem sztuki ale również nauczycielem, dlatego na moich zajęciach nie zabraknie ani emocji i kreatywnej ekspresji ani solidniej i jasno przekazanej wiedzy o prawidłowej technice. A przede wszystkim nie zabraknie satysfakcji z pokonywanych słabości, ze zrealizowanych celów i radości jaką daje zwinne i mocne ciało. Zapraszam na moje zajęcia!

Sprawdź kiedy Marta ma zajęcia.

Jakub Kosowicz

Instruktor Pole Sport, Siła i Sprawność w Akrobatyce Powietrznej

„Witam,
Mam na imię Jakub Kosowicz i jestem akrobatą oraz artystą powietrznym z wieloletnim, międzynarodowym doświadczeniem.
Występowałem na scenach takich mega produkcji jak między innymi "Le Reve The Dream" w Las Vegas oraz "La Perle" w Dubaju, stworzonego przez słynnego dyrektora, Franco Dragone, gdzie byłem także częścią sztabu trenerskiego.
Często adepci sztuk cyrkowych, akrobatyki powietrznej a także i pole dance zmagają się z opanowaniem nowych elementów na wyższym poziomie, ponieważ nie mają odpowiedniej siły by wykonać daną ewolucję czy przejście. Przede wszystkim ogranicza ich to przed wykonaniem danych elementów BEZPIECZNIE i w sposób kontrolowany, co w ogromnym stopniu zwiększa ryzyko kontuzji.
Na moich zajęciach chcę dzielić się moim (ponad dwudziestodwuletnim) doświadczeniem, aby pomóc studentom rozwinąć swoją siłę i sprawność na tyle, by bezpiecznie i szybko piąć się na kolejne poziomy zaawansowania w drodze do mistrzostwa. Zapraszam zarówno mężczyzn jak i kobiety, instruktorów oraz performer’ów, a także osoby, które pragną rozwijać się w sposób bezpieczny i cieszyć się dobrą forma opanowując kolejne ewolucje bez kontuzji!”

Brygida Stachura

Instruktorka Pole dance, Pole Stretch

"Swoją przygodę z Pole Dance zaczęłam 2 lata temu. Zainspirowana widokiem cudownych akrobacji, lekkości i towarzyszącemu przy tym wdzięku postanowiłam stać się częścią tej wspaniałej społeczności, którą tworzą wszyscy miłośnicy tego sportu. Od najmłodszych lat aktywność fizyczna była nierozłączną częścią mojego życia . Codziennością stały się dla mnie zajęcia taneczne, akrobatka i gimnastyka. Dzięki zajęciom z Pole Dance mam dziś możliwość połączyć te cudowne ćwiczenia razem i cieszyć się nimi nadal podczas treningów. Dodatkowo PD stał się dla mnie alternatywną formą ćwiczeń w dążeniu do uzyskania wymarzonej sylwetki, każdy trening jest unikalny i wnosi coś nowego rozwijając poszczególne partie ciała. Dzięki osiąganym postępom moje zamiłowanie i chęć dalszego rozwoju ciągle rosną.
Dlaczego zdecydowałam się na zostanie instruktorką?
Pole dance daje mi możliwość wyrażenia siebie, swoich emocji, a także poczucie swobody. Na prowadzonych zajęciach chciałabym móc dzielić się swoimi odczuciami i pasją z Wami.
Zacznij swoją przygodę już teraz, wystarczy tylko postawić ten pierwszy krok. Pole Dance Institute to dla mnie miejsce gdzie mogę dzielić się swoją wiedzą z innymi!"

Sprawdź kiedy Brygida ma zajęcia.

Kinga Mamrot

Pole Dance Instruktor, Exotic Choreo Instruktor

 

 

"Jestem żywiołowa i nie ma dla mnie rzeczy niemożliwych. Swoją energię przynoszę na zajęcia, maksymalnie wykorzystując każdą chwile treningu. Przygodę z pole dance rozpoczęłam w 2016 roku i pochłonęło mnie to na tyle, ze nie wyobrażam sobie bez tego życia. Najważniejszy jest dla mnie samorozwój dlatego każdą wolną chwilę spędzam na sali. Po drodze próbowałam jeszcze innych stylów tańca, m.in.latino, sexy dance, dancehall, jednak żaden z nich nie dawał mi tyle satysfakcji, ile pole dance. Szkoliłam się u najlepszych trenerów w Polsce, a teraz sama chce przekazywać moje umiejętności innym. Na zajęciach najważniejsza jest dla mnie dobra zabawa i poprawna technika, dlatego jeśli chcesz rozpocząć przygodę z pole dance, a przy tym wyjść z zajęć uśmiechnięta od ucha do ucha - zapraszam!

Marek Jarowicki

Pole Power Instruktor, Body Bending Instruktor, Split Stretch Instruktor

"Cześć, mam na imię Marek i kocham Pole Dance :)

Nauczanie kursantów sprawia mi radość i jest moją pasją.
Jestem certyfikowanym instruktorem międzynarodowej federacji PFAPA, członkiem PSPS i zawodnikiem.
Startowałem w Polsce i za granicą w zawodach pole art i w Polsce w Ultra Pole. Szkolę też rurkowych ludków na zawody :) W Polsce zdobywałem pierwsze miejsca, ale moim największym osiągnięciem jest drugie miejsce w kategorii semi-pro na Pole Art Greece w Atenach.
Lubię sztukę, pomysłowość, aktywność, rozwój osobisty, jak kursanci odnoszą sukcesy. Zwracam uwagę na wykończenie figur, szczególnie napięte stopy i palce stóp. :)
Na moim zajęcia nauczysz się zarówno podstaw jak i trików wymagających siły i rozciągnięcia: od fali ciałem, piruetu, elementów floorwork, przez figury odwrócone, gięcia i szpagaty na rurce, techniki dynamiczne – jak zeskoki i salta, techniki siłowe i na różnych chwytach, combosy jak i układy do muzyki. Dbam o jakość wykonania i dobrą zabawę.
Poza Pole Dance, Body Bending oraz Split Stretch zapraszam także na mój autorski program zajęć.
 
💎Power Pole💎 – w skrócie siła pod rurkę, figury siłowe, dynamiczne, obroty statyczne, zeskoki - bez tańca, tricking, podstawy akrobatyki, wzmacnianie, bez trzymania udami, lub wygodnie skórą ;) Sam lubię robić męskie tricki, dynamiczne, szybkie, mocne, ale i pokazać solidny szpagat i gięcie do
jakiejś szalonej muzyki :D I lubię bardzo patrzeć dumnie jak pięknie wszystko i delikatnie wychodzi kursantkom. Zapraszam Was serdecznie, nie musicie się niczego wstydzić, krępować, bądźcie sobą, bawcie się dobrze i wspólnie osiągajmy sukcesy, bo rurka to coś najwspanialszego"

 

Asia Zajączkowska

instruktor Aerial Hammocka, podstaw akrobatyki, stretchingu

Akrobatyka powietrzna jest moją największą pasją, którą rozwijam już 7 lat. Łączy ona w sobie wszystko to co kocham, czyli sport i sztukę. Trenuję na wielu przyrządach w powietrzu, są to : hamak, szarfa, lina, kółko oraz pasy. Swoje pierwsze akrobatyczne kroki stawiłam jako stypendystka Fundacji Wspierania Kultury Ruchu Ocelot, a wraz z Teatrem Ocelot tworzyłam oprawę artystyczną między innymi w programie Taniec z Gwiazdami w 2015 r., na Gali Mistrzów w 2016 r., w Le Plus Grand Cabaret du Monde w 2018 r.  oraz występowałam w spektaklach akrobatycznych "Sen nocy letniej" i "Opowieść wigilijna" na deskach teatrów takich jak : Teatr Polski we Wrocławiu, Teatr Palladium w Warszawie, Teatr Szekspirowski w Gdańsku oraz Teatr Słoneczny w Batumi. Czynnie pracuję również od 2 lat jako artystka z Everest Production, z którymi miałam możliwość występować na różnego rodzaju eventach oraz grać w spektaklu "Prometeusz 4k". Poprzez akrobatykę staram się wyrazić siebie i uwielbiam swoją pasją zarażać innych.

Aleksandra Kordula

Instruktor Pole Dance, Pole Stretch

"Swoją przygodę ze sportem rozpoczęłam 16 lat temu. Zaczynałam od tańca. To on spowodował, że z leniwej dziewczynki wyrosła ze mnie kobieta, która nie wyobraża sobie życia bez ruchu. To sport nauczył mnie wytrwałości, dążenia do swoich celów do budowania swojej pewności siebie, która później była potrzebna nie tylko na scenie, ale i w życiu codziennym. Uwielbiam dzielić się swoją pasją z innymi ludźmi, nie ma dla mnie nic piękniejszego niż inne osoby, które dzielą ze mną to, co kocham. Ludzie, którzy poświęcają mi swój czas, uwagę, a później dzielą ze mną swoje sukcesy. Pole Dance rozpoczęłam właśnie tutaj w Pole Dance Institute. I uważam to za najwspanialszą sportową przygodę. Pole Dance jest sportem, gdzie ciężko osiągnąć wszystko od razu. To dyscyplina, która wymaga czasu, poświęceń, czasami bólu..., ale jest tego warta! Buduje siłę, ale i wyzwala naszą artystyczną duszę. Wstydzisz się? Już nie musisz! Pomogę Ci przejść przez tę piękną drogę z wysoko podniesioną głową i siłą, której byście się nie spodziewali... :)"

Martyna Trojnar

Instruktor Pole Dance

Słyszeliście kiedyś, że rude osoby są wredne?!

Absolutnie się z tym nie zgadzam, za to mogę powiedzieć, że jako posiadaczka naturalnie rudych włosów jestem uparta i konsekwentna w działaniu i osiąganiu tego, czego pragnę. Właśnie upór i wysokie stawianie poprzeczki samej sobie spowodowały, że mogę teraz stanąć przed wami jako instruktorka i zaprosić was na zajęcia, na których na pewno zarażę was miłością do pole dance!

Moja przygoda z tym sportem rozpoczęła się w 2014 roku, gdy będąc na studiach zauważyłam reklamę nowo otwartej szkoły pole dance. Zachwycona filmikami postanowiłam się zapisać i to było to, czego szukałam! Od tego czasu uczestniczyłam w wielu warsztatach z mistrzami tej dziedziny, szlifując swoje umiejętności. Dla mnie PD to połączenie akrobatyki, tańca, lekkości i zmysłowości, ale też dużego wysiłku siłowego rzeźbiącego sylwetkę.

Coś więcej o mnie? Jestem zadziorną i energiczną kobitką posiadającą 160 cm w kapeluszu, która na pewno zdradzi ci tajniki pole dance. Poza salą gimnastyczną znajduję czas na jazdę konną, kocham też wszelkie robótki ręczne, bo po co kupować, jeśli można coś zrobić samemu?

--

Aleksandra Kordula

Instruktor Pole Dance, Pole Stretch

Harmonia.

Odnalezienia jej życzę każdemu <3 Mój balans znalazłam pomiędzy pracą umysłową i fizyczną. Technologia, IT, analizy, procesy, to coś czego potrzebuje mój umysł. Stretching, taniec, pole dance, to trening dla ciała. Z obydwu czerpię satysfakcję. Możliwość tworzenia, dzielenie się wiedzą, wsparcie i towarzyszenie w rozwoju innym, jest radością dla duszy. Umysł ścisły i dusza artysty. To jest mój kontrast i moja harmonia.

Muzyka. Taniec. Gimnastyka.

Muzyka. Ukończenie szkoły muzycznej I stopnia pozwoliło mi poznać dokładnie świat nut, przeróżnych melodii, historii muzyki i instrumentów. Muzyka potrafi opisać każdy moment życia. Wyzwala emocje. Taniec. Jest piękną manifestacją tych emocji. Gdzie muzyka gra i poruszy serce, poruszy i ciało. Od zawsze uwielbiałam tańczyć. Uczęszczanie do kół teatralnych i tanecznych były nieodłączną częścią mojej natury. Gimnastyka. To ostatni element układanki, który towarzyszy mi od dawna.

Pole Dance.

Muzyka. Taniec. Gimnastyka. Full Body Workout.

Wszystko to odnalazłam w Pole Dance. Tak zaczęła się moja przygoda. W trakcie tej drogi odkryłam dużo, dużo więcej tego co w nim się kryje. Piękno. Artyzm. Możliwość kreowania. Rozwój. Siła. Nauka wytrwałości i cierpliwości. Wzajemna motywacja. Budowanie pewności siebie. Satysfakcja. Pasja.

„To PASJA dodaje na skrzydeł, unosi nas wysoko, daje radość, uczy wytrwałości, walczy ze słabościami, przezwycięża strach. Dzięki niej się rozwijamy.”

Pole Dance dał mi możliwość kreowania. Przedstawianie historii, tworząc choreografie których ciałem jest połączenie pole dancu i tańca, sercem jest muzyka, a duszą emocje. To moja bajka. A jaka będzie Twoja?

Zostając instruktorką moją misją i satysfakcją jest dzielenie się i umożliwienie innym doświadczania tego, co niesie ze sobą ten sport. Odkrywania siebie. Radość z rozwoju. Różnorodność kierunków w Pole Dance, pozwala każdemu odnaleźć swoje miejsce.

„Największe bogactwo to robienie tego, co kochasz.”