logo

Kadra Instruktorska

Ada Bielecka

Założycielka Pole Dance Institute, Instruktorka Pole Dance oraz Exotic Choreo

Jako siedmioletnia dziewczynka zaczęłam uczęszczać na zajęcia z tańca - tak zaczęła się moja 11-letnia przygoda z tańcem towarzyskim, w którym zdobyłam klasę taneczną A. Po drodze były różnego rodzaju zajęcia fitness i siłownia, jednak dopiero gdy poznałam pole dance, odkryłam swoją prawdziwą pasję. Na rurze trenuje od 2011 roku i nie wyobrażam sobie życia bez niej. Doskonaliłam swoje umiejętności u wielu międzynarodowych gwiazd pole dance, m.in. Nele Sehrt, Oony Kiveli, Laurence „Lolo” Hilsum, Marion Crampe, Evgeny'ego Greshilov'a, Anastasii Sokolovej, Marlo Fisken, Bendy Kate czy Yvonne Smink. Występowałam w wielu animacjach tanecznych. Jestem finalistką międzynarodowych zawodów Pole Emotions 2014 w Brnie, finalistką Pole Art Polska 2015 oraz zdobywczynią 4 miejsca podczas II Zagłębiowskich Mistrzostw Pole Dance 2016 w Sosnowcu w kat. Exotic. Posiadam międzynarodowe uprawnienia instruktora pole sport Vertical Dance. Pole dance stał się dla mnie powodem do radości, sprawdzianem mojej siły i determinacji w dążeniu do wyznaczonych celów, świetnym sposobem na odstresowanie się, ale przede wszystkim miłością i pasją, którą pragnę się dzielić z innymi.

Sprawdź kiedy Ada ma zajęcia.

Anna Roman

Założycielka Pole Dance Institute, Instruktorka Pole Dance

Interesuję się dietetyką i pedagogiką. Cenię sobie zdrową rywalizację i chęć rozwoju osobistego. Swoją historię ze sportem rozpoczęłam 7 lat temu, w celu osiągnięcia smukłej i szczupłej sylwetki. Okazało się, że sport to moja pasja, od której się uzależniłam. Od zawsze kochałam tańczyć. Kiedy odkryłam Pole Dance rozpoczęłam intensywne treningi, aby osiągnąć jak najwyższy poziom. Taniec na rurze to idealne połączenie sztuki pięknego poruszania się ze sportem siłowym. Wyrabia niesamowitą świadomość własnego ciała, a tym samym pewność siebie. Uczestniczyłam między innymi w warsztatach z Joanną Derybowską, Laurence Hilsum, Patrykiem Rybarskim,Ooną Kivelą, Marlo Fisken, Anastasią Sokolovą czy Yvonne Smink. Jestem finalistką Pole Art Polska 2015. Brałam również udział w wielu klipach i teledyskach oraz w pokazach artystycznych na różnorodnych eventach. Zdobyłam międzynarodowy certyfikat Vertical Dance, który upoważnia mnie do prowadzenia zajęć z Pole Dance, Pole Fitness oraz Pole Art. Moim celem jest ciągłe doskonalenie się w tej dziedzinie. Uważam, że zdrowy ruch wpływa na jakość życia, ponieważ poprawia kondycje fizyczną i samopoczucie. Nigdy nie jest za późno na rozpoczęcie przygody z tańcem.

Sprawdź kiedy Ania ma zajęcia.

Marta Zagórska

Instruktorka Pole Dance

...lekkość, wdzięk, zwinność, ekspresja, kobiecość, wyzwanie, siła, determinacja, wolność... Który z tych argumentów przekonał mnie, że warto trenować Pole Dance? Nie pamiętam, jednak wszystkie one sprawiły, że od chwili, kiedy pierwszy raz zacisnęłam dłoń na chłodnej, metalowej powierzchni, rurka stała się pasją i zagościła w moim życiu na dobre. Zawsze stawiałam na sport jako sposób na zdrowie, ładną sylwetkę i dobre samopoczucie. Zajmował stałe miejsce w moim grafiku. Próbowałam różnych form szukając najlepszej dla siebie: przez trzy lata praktykowałam jogę, później na długo wciągnęła mnie wspinaczka a wreszcie żywiołowa Zumba. Jednak nie tylko sportem człowiek żyje... Jestem również miłośniczką sztuki, absolwentką Akademii Sztuk Pięknych. Projektuję wnętrza oraz grafikę użytkową, uwielbiam rysunek, wychowałam się wśród malarstwa. Cenię piękno, twórczą ekspresję i wolność w wyrażaniu siebie jaką daje sztuka. Pole Dance stał się dla mnie odpowiedzią na wszystkie te potrzeby: poprzez pracę nad ciałem daje szansę na pokazanie swoich emocji w pięknej formie. Jest strzałem w dziesiątkę. Moja przygoda z Pole Dance rozpoczęła się w 2012 roku, kiedy zaciekawiona wzięłam udział po raz pierwszy w zajęciach tańca na rurze. Po okresie nauki i intensywnych treningów, oczarowana tym sportem, przystąpiłam do egzaminu i uzyskałam międzynarodowy certyfikat Vertical Dance potwierdzający moje umiejętności i uprawniający do prowadzenia zajęć Pole Dance. Od tamtego czasu nieprzerwanie rozwijam i podnoszę swoje kwalifikacje uczestnicząc w warsztatach z mistrzami w tej dziedzinie. Jako instruktorka zdobyłam solidne doświadczenie prowadząc zajęcia w grupach o różnych wymaganiach (ponad 500 godz. poprowadzonych zajęć). Z wykształcenia jestem nie tylko magistrem sztuki ale również nauczycielem, dlatego na moich zajęciach nie zabraknie ani emocji i kreatywnej ekspresji ani solidniej i jasno przekazanej wiedzy o prawidłowej technice. A przede wszystkim nie zabraknie satysfakcji z pokonywanych słabości, ze zrealizowanych celów i radości jaką daje zwinne i mocne ciało. Zapraszam na moje zajęcia!

Sprawdź kiedy Marta ma zajęcia.

Magdalena Cierpiał

Instruktorka Pole Dance oraz Pole Fun KIDS

Magister AWFu we Wrocławiu, instruktorka gimnastyki sportowej, pływania i pole dance. Przez 3 lata była trenerem gimnastyki i akrobatyki z dziećmi w wieku 3-13 lat. Od 4 roku życia zwiazana ze sportem. Trenowała: pływanie, jazdę konną, siatkówkę, taniec i akrobatykę. Po poważnej kontuzji i 1.5 rocznej przerwie wróciła do sportu. Od lutego 2015 roku trenuje pole dance. Uczestniczyła w warsztatach m.in. z Anastasią Skukhtorovą czy Anastasią Sokolovą. Zdobyła VI miejsce podczas II Zagłębiowskich Mistrzostw Pole Dance 2016 w Sosnowcu.

"Pole Dance to moja miłość...od zawsze ten sport mnie pasjonował, nie wiedziałam tylko ze zakocham sie w nim aż tak bardzo! Pole Dance to wyzwolenie swoich emocji i zatracenie sie w nim calkowicie. W tym sporcie rozwijasz sie na wielu płaszczyznach: zaczynajac od wyglądu fizycznego a kończąc na pewności siebie i zwiekszeniu swojej atrakcyjności 😉 Jest to jeden z najbardziej wymagających i najpiękniejszych sportów jakie istnieją na tym świecie. Pole Dance to sport dla wszystkich: kobiet i mężczyzn, dzieci czy dorosłych. Przyjdź do mnie na zajęcia, a zobaczysz ile Pole Dance daje satysfakcji. Zapraszam!"

Sprawdź kiedy Magda ma zajęcia.

Monika Sztandera

Instruktorka Pole Dance

Pole dance trenuję od trzech lat. Jest dla mnie połączeniem piękna i siły, formą ekspresji i wyrażania siebie poprzez ruch, a przede wszystkim moją największą pasją. Nauczył mnie sportowej dyscypliny, sumienności i cierpliwości, a także pozwolił mi spełniać się jako tancerka, o czym od dawna marzyłam.
Przez ostatnie dwa lata Pole Dance Institute był dla mnie miejscem, gdzie mogłam się rozwijać i szlifować swoje umiejętności pod okiem Anny Roman. Poznałam wiele wspaniałych i otwartych osób, które dzielą ze mną pasję do tego sportu. Bardzo ważny jest dla mnie ciągły rozwój i poszerzanie wiedzy z zakresu pole dance, tańca, stretchingu, aby móc przekazywać innym wiedzę w sposób profesjonalny i bezpieczny. Brałam udział w projekcie trenerskim Pole Predators, gdzie szkoliłam się pod okiem najlepszych tancerzy i instruktorów pole dance w Polsce. Na moich zajęciach nauczysz się pracy z własnym ciałem, zadbasz o rozwój fizyczny i zbudujesz pewność siebie.

 

Sprawdź kiedy Monika ma zajęcia.

Tomasz Zielony

Pole Sport Instruktor

O Pole Dance myślałem przez 2 lata, zanim znajomi zdecydowali się zmusić mnie do spróbowania. Kupili mi karnet i wysłali na zajęcia. W ten sposób we wrześniu 2016 roku postawiłem pierwszy krok i szybko okazało się, że jest to sport dla mnie. Poza ogromną dawką pozytywnej energii Pole Dance pomagał mi budować siłę i świadomość swojego ciała.
Wiedzę zdobywałem na zajęciach w Pole Dance Institute, trenowałem również pod okiem Vladimira Kudlyuka oraz na warsztatach z Alexem Shchukinem. Brałem udział w wielu szkoleniach i warsztatach z cenionymi tancerzami w Polsce. Na początku 2018 roku ukończyłem kurs trenerski Pole Dance Predators.
Sam Pole Dance poszerzam o kalistenikę i akrobatykę. Satysfakcja rośnie z poziomem trudności, jako sportowiec czuję potrzebę nieustannego rozwoju którym będę zarażać swoich podopiecznych. Zapraszam na zajęcia każdego. Nie zrób tego błędu co ja, czekanie nie ma sensu a jest dużo do zyskania."
Zapisz się na Pole Sport!

Agata Bartnik

Instruktor Pole Dance

Swoją przygodę z tańcem rozpoczęłam już w wieku przedszkolnym, uczęszczałam zarówno na lekcje baletu, tańca nowoczesnego czy współczesnego jednak za każdym razem wiedziałam ze to nie to. Na swój pierwszy trening pole dance udałam się w wieku 22 lat i była to miłość od pierwszej figury.

Po pewnym czasie pole dance stał się dla mnie czymś więcej niż tylko pomysłem na spędzenie wolnego czasu. Dzięki treningom stałam się bardziej pewna siebie, poznałam osoby, z którymi obecnie dziele pasję.

Swoją wiedzę i umiejętności zdobywałam od pierwszego treningu w Pole Dance Institute na zajęciach u Ady Bieleckiej oraz Anny Roman, pod których okiem trenuje do dziś. Uczestniczyłam również w wielu szkoleniach i warsztatach z uznanymi tancerzami w Polsce i na świecie. Na początku 2016 roku ukończyłam z wyróżnieniem certyfikowany kurs instruktorski Vertical Dance.

Pole dance daje możliwość rozwoju wszystkim osobom, bez względu na ich wcześniejsze doświadczenia sportowe, wiek oraz budowę ciała. Wiele odmian tego sportu sprawia, ze każdy znajdzie coś dla siebie oraz daje możliwość stworzenia własnego stylu.

Serdecznie zapraszam na zajęcia, na których nauczysz sie wielu nowych rzeczy, poznasz wspaniałych ludzi oraz przekonasz się, ile tak naprawdę potrafi Twoje ciało. Ja dołożę starań, aby każdy na zajęciach czuł się bezpiecznie oraz pewnie.

Zapisz się na Pole Dance z Agatą!

Kamila

Instruktorka High Heels

Kamila Wójcik - instruktorka High Heels, certyfikowana instruktorka fitness. Swoją przygodę z tańcem zaczęła mając zaledwie 5 lat, począwszy od tańca towarzyskiego po cheerleading, jednak swoje miejsce znalazła w tańcu na wysokich obcasach. Zakochana w kobiecym tańcu, stara się odkrywać w nim swoją zmysłowość, delikatność i seksapil.

 

Zajęcia, które prowadzi mają pomóc w zyskaniu odwagi, pewności siebie i stania się prawdziwą Lady na każdym kroku :)

Zapisz się na Hot Heels