Kadra instruktorska

Anna Jankowska

Założycielka Pole Dance Institute, Instruktorka Pole Dance, Pole Art

Cenię sobie zdrową rywalizację i chęć rozwoju osobistego. Swoją historię ze sportem rozpoczęłam w roku 2009, w celu osiągnięcia smukłej i szczupłej sylwetki. Okazało się, że sport to moja pasja, od której się uzależniłam. Od zawsze kochałam tańczyć. Kiedy odkryłam Pole Dance rozpoczęłam intensywne treningi, aby osiągnąć jak najwyższy poziom pod okiem Nikoli Pawlak. Taniec na rurze to idealne połączenie sztuki pięknego poruszania się ze sportem siłowym. Wyrabia niesamowitą świadomość własnego ciała, a tym samym pewność siebie. Uczestniczyłam między innymi w warsztatach z Joanną Derybowską, Laurence Hilsum, Patrykiem Rybarskim,Agatą Jarzębowską, Ooną Kivelą, Marlo Fisken, Anastasią Sokolovą czy Yvonne Smink. Jestem finalistką Pole Art Polska 2015, zwyciężczynią międzynarodowych zawodów Pole Art Exerience 2017, Finalistką międzynarodowych zawodów Vertical Fit Championship 2017. Brałam również udział w wielu klipach i teledyskach oraz w pokazach artystycznych na różnorodnych eventach oraz sesjach zdjęciowych jako modelka oraz koordynator i organizator sesji. Zdobyłam międzynarodowy certyfikat Vertical Dance, który upoważnia mnie do prowadzenia zajęć z Pole Dance, Pole Fitness oraz Pole Art. Pod moim okiem szkolili się instruktorzy Pole Dance którzy osiągają sukcesy w swojej pracy. Moim największym sukcesem zawodowym jest szkoła Pole Dance Institute, oraz ogromne grono zadowolonych klientów.

Sprawdź zajęcia

Marta Zagórska

Instruktorka Pole Dance, Spinning Pole, Pole Flow Art

…lekkość, wdzięk, zwinność, ekspresja, kobiecość, wyzwanie, siła, determinacja, wolność… Który z tych argumentów przekonał mnie, że warto trenować Pole Dance? Nie pamiętam, jednak wszystkie one sprawiły, że od chwili, kiedy pierwszy raz zacisnęłam dłoń na chłodnej, metalowej powierzchni, rurka stała się pasją i zagościła w moim życiu na dobre. Zawsze stawiałam na sport jako sposób na zdrowie, ładną sylwetkę i dobre samopoczucie. Zajmował stałe miejsce w moim grafiku. Próbowałam różnych form szukając najlepszej dla siebie: przez trzy lata praktykowałam jogę, później na długo wciągnęła mnie wspinaczka a wreszcie żywiołowa Zumba. Jednak nie tylko sportem człowiek żyje… Jestem również miłośniczką sztuki, absolwentką Akademii Sztuk Pięknych. Projektuję wnętrza oraz grafikę użytkową, uwielbiam rysunek, wychowałam się wśród malarstwa. Cenię piękno, twórczą ekspresję i wolność w wyrażaniu siebie jaką daje sztuka. Pole Dance stał się dla mnie odpowiedzią na wszystkie te potrzeby: poprzez pracę nad ciałem daje szansę na pokazanie swoich emocji w pięknej formie. Jest strzałem w dziesiątkę. Moja przygoda z Pole Dance rozpoczęła się w 2012 roku, kiedy zaciekawiona wzięłam udział po raz pierwszy w zajęciach tańca na rurze. Po okresie nauki i intensywnych treningów, oczarowana tym sportem, przystąpiłam do egzaminu i uzyskałam międzynarodowy certyfikat Vertical Dance potwierdzający moje umiejętności i uprawniający do prowadzenia zajęć Pole Dance. Od tamtego czasu nieprzerwanie rozwijam i podnoszę swoje kwalifikacje uczestnicząc w warsztatach z mistrzami w tej dziedzinie. Jako instruktorka zdobyłam solidne doświadczenie prowadząc zajęcia w grupach o różnych wymaganiach (ponad 500 godz. poprowadzonych zajęć). Z wykształcenia jestem nie tylko magistrem sztuki ale również nauczycielem, dlatego na moich zajęciach nie zabraknie ani emocji i kreatywnej ekspresji ani solidniej i jasno przekazanej wiedzy o prawidłowej technice. A przede wszystkim nie zabraknie satysfakcji z pokonywanych słabości, ze zrealizowanych celów i radości jaką daje zwinne i mocne ciało. Zapraszam na moje zajęcia!

Sprawdź zajęcia

Paulina Sudacka 

Instruktor Flexi Pole, Pole Dance

Uwielbiam tańczyć i przed pole dance przez kilka lat uczyłam się jazzu oraz baletu. W tym czasie miałam okazję występować grupowo na scenie, m.in. w Capitolu i Imparcie, a także zatańczyć w filmie dokumentalnym „Królowa Ciszy”.

W 2018 roku zaczęłam naukę pole dance i od razu się zakochałam – szczególnie w artystycznej formie. 💙 Po 1,5 roku trenowania wzięłam udział w swoich pierwszych zawodach i zajęłam 2 miejsce. Stale rozwijam swoje umiejętności uczestnicząc w warsztatach pole dance, a także w zagranicznych lekcjach online. W 2021 r uzyskałam tytuł instruktora pole dance w ramach Iron Convent Instructor Course, a następnie wzięłam udział w doszkoleniu dla Instruktorów „Dobre Pole”. 

Podczas zajęć chcę pokazać, że Pole Dance to piękny sport, którego trenowanie pomaga zwiększyć świadomość własnego ciała i poprawić sprawność fizyczną. 

Moje osiągnięcia:  

– 🥈 miejsce w kategorii Semi-Pro – Poledanceholic Competition 2022

– 🥉 miejsce w kategorii Semi-Pro – Vertical Fit Championship 2022

– 🥈 miejsce w kategorii Semi-Pro – Pole Artistic Hungary 2022

– 🥉miejsce w kategorii Semi-Pro – Poledanceholic Competition 2021

– 🥇Best Technique w kategorii Amator – ESENSAI Championship 2021

– 🥈 miejsce w kategorii Amator – International Pinup Competition 2020

– Pole Art Italy 2022 – finalistka

– Mistrzostwa Polski Artistic Pole 2022 – finalistka

– Mistrzostwa Polski Pole Sport 2021 – finalistka

Do zobaczenia na sali ❤❤❤

 
 
 
 
Sprawdź zajęcia

Kateryna Gromova

Instruktor Pole Dance , Exotic Choreo, Pole Kids, Full Body Stretching

Kateryna Gromova – pochodząca z Kijowa na Ukrainie,reprezentantka ukrainskiej szkoly pole dance. •Sędzia pierwszej i drugiej edycji międzynarodowych zawodów „Sensualchampionship” 2017-2018; •Zwyciężczyni „II Zagłębiowskich Mistrzostw Pole Dance” (kat.pro sport); •Finalistka m.in „Pole Theatre Poland” 2017; •Finalistka „Essensai Championships” 2017; •Finalistka „Pole Art Experience” 2017; •Instruktorka obozu „Pole Dance Sensual Camp” 2018-2019; •Brała udział w „II Międzynarodowym Festiwalu Tańca” w Chinach, przez miesiąc koncertowała w różnych częściach Chin; Trenerka prowadzi warsztaty oraz obozy – pole sport, pole dance exotic , stretching na terenie całej Polski. Swoją przygodę z tańcem rozpoczęła w wieku 20 lat. Tańczyła w Ukraińskim Zespole Tańca Narodowego „Perlyna”. W 2015 roku przeprowadziła się do Polski i zaczęła przekladac swoje umietnosci taneczne na drazek pionowy. Trenerka cały czas podnosi swoje kwalifikacje na wasztatach oraz szkoleniach pole sport,pole dance ,stretching oraz exotic ucząc się u najlepszych ukrainskich utalentowanych pole dancerow takich jak m.in.: Natalia Tatarintseva, Kaya Blum oraz wielu innych polskich i zagranicznych tancerow.

Sprawdź zajęcia

Brygida Stachura

Instruktor Pole Dance, Pole Stretch, Pole Heels Choreo

Swoją przygodę z Pole Dance zaczęłam 2 lata temu. Zainspirowana widokiem cudownych akrobacji, lekkości i towarzyszącemu przy tym wdzięku postanowiłam stać się częścią tej wspaniałej społeczności, którą tworzą wszyscy miłośnicy tego sportu. Od najmłodszych lat aktywność fizyczna była nierozłączną częścią mojego życia . Codziennością stały się dla mnie zajęcia tanieczne, akrobatka i gimnastyka. Dzięki zajeciom z Pole Dance mam dziś możliwość połączyć te cudowne ćwiczenia razem i cieszyć się nimi nadal podczas treningów. Dodatkowo PD stał się dla mnie alternatywną formą ćwiczeń w dążeniu do uzyskania wymarzonej sylwetki, każdy trening jest unikalny i wnosi coś nowego rozwijając poszczególne partie ciała. Dzięki osiąganym postępom moje zamiłowanie i chęć dalszego rozwoju ciągle rosną. Dlaczego zdecydowałam się na zostanie instruktorką? Pole dance daje mi możliwość wyrażenia siebie, swoich emocji, a także poczucie swobody. Na prowadzonych zajęciach chciałabym móc dzielić się swoimi odczuciami i pasją z Wami. Zacznij swoją przygodę już teraz, wystarczy tylko postawić ten pierwszy krok.

Sprawdź zajęcia

Karolina Głowińska 

Instruktor Pole Dance

Karolina Głowińska 
Od 2018 r. pracuję jako instruktor pole dance. Nic nie daje mi takiej radości jak obserwowanie rozwoju moich kursantek. Każda wnosi ze sobą inną energię na salę – nie ma więc dwóch takich samych grup. Na zajęciach staram się przekazać mój punkt widzenia – samo próbowanie nowych rzeczy i oswajanie strachu powinno dawać satysfakcję, a nie tylko końcowy efekt w postaci „zdobytej” figurki. Podczas zajęć stawiam przede wszystkim na technikę wykonywania ćwiczeń, perfekcyjne wykonywanie podstaw, zanim przejdzie do nauki kolejnych, bardziej zaawansowanych ćwiczeń bądź figur.
Zaczęłam trenować pole dance bo… zobaczyłam filmik na YouTube. Zachwyciłam się lekkością ruchów, płynnymi przejściami ale i kobiecą energią. Szkoliłam się pod wymagającym okiem Hanny Piech. Ponieważ nowych triczków nigdy za wiele regularnie biorę udział w warsztatach.
W wolnych chwilach piekę, chodzę na high heels i exotic . Dzięki temu co tydzień przypominam sobie, jak to jest być początkującym 🙂
 

 

 

Sprawdź zajęcia

Martyna Trojnar

Instruktor Pole Dance

Słyszeliście kiedyś, że rude osoby są wredne?!

Absolutnie się z tym nie zgadzam, za to mogę powiedzieć, że jako posiadaczka naturalnie rudych włosów jestem uparta i konsekwentna w działaniu i osiąganiu tego, czego pragnę. Właśnie upór i wysokie stawianie poprzeczki samej sobie spowodowały, że mogę teraz stanąć przed wami jako instruktorka i zaprosić was na zajęcia, na których na pewno zarażę was miłością do pole dance!

Moja przygoda z tym sportem rozpoczęła się w 2014 roku, gdy będąc na studiach zauważyłam reklamę nowo otwartej szkoły pole dance. Zachwycona filmikami postanowiłam się zapisać i to było to, czego szukałam! Od tego czasu uczestniczyłam w wielu warsztatach z mistrzami tej dziedziny, szlifując swoje umiejętności. Dla mnie PD to połączenie akrobatyki, tańca, lekkości i zmysłowości, ale też dużego wysiłku siłowego rzeźbiącego sylwetkę.

Coś więcej o mnie? Jestem zadziorną i energiczną kobitką posiadającą 160 cm w kapeluszu, która na pewno zdradzi ci tajniki pole dance. Poza salą gimnastyczną znajduję czas na jazdę konną, kocham też wszelkie robótki ręczne, bo po co kupować, jeśli można coś zrobić samemu?

Sprawdź zajęcia
Pole Dance Institute Wrocław

Gotowa na trening?

Możesz się zapisać, klikając na ikonkę facebook, wysyłając wiadomość SMS na numer 662262544 lub przez formularz kontaktowy.

Zapytaj o zajęcia