logo

Kadra Instruktorska

Anna Roman

Założycielka Pole Dance Institute, Instruktorka Pole Dance, Pole Art

Cenię sobie zdrową rywalizację i chęć rozwoju osobistego. Swoją historię ze sportem rozpoczęłam w roku 2009, w celu osiągnięcia smukłej i szczupłej sylwetki. Okazało się, że sport to moja pasja, od której się uzależniłam. Od zawsze kochałam tańczyć. Kiedy odkryłam Pole Dance rozpoczęłam intensywne treningi, aby osiągnąć jak najwyższy poziom pod okiem Nikoli Pawlak. Taniec na rurze to idealne połączenie sztuki pięknego poruszania się ze sportem siłowym. Wyrabia niesamowitą świadomość własnego ciała, a tym samym pewność siebie. Uczestniczyłam między innymi w warsztatach z Joanną Derybowską, Laurence Hilsum, Patrykiem Rybarskim,Agatą Jarzębowską, Ooną Kivelą, Marlo Fisken, Anastasią Sokolovą czy Yvonne Smink. Jestem finalistką Pole Art Polska 2015, zwyciężczynią międzynarodowych zawodów Pole Art Exerience 2017, Finalistką międzynarodowych zawodów Vertical Fit Championship 2017. Brałam również udział w wielu klipach i teledyskach oraz w pokazach artystycznych na różnorodnych eventach oraz sesjach zdjęciowych jako modelka oraz koordynator i organizator sesji. Zdobyłam międzynarodowy certyfikat Vertical Dance, który upoważnia mnie do prowadzenia zajęć z Pole Dance, Pole Fitness oraz Pole Art. Pod moim okiem szkolili się instruktorzy Pole Dance którzy osiągają sukcesy w swojej pracy. Moim największym sukcesem zawodowym jest szkoła Pole Dance Institute, która wkrótce będzie najlepszą szkołą Pole Dance w Polsce. :)

Sprawdź kiedy Ania ma zajęcia.

Marta Zagórska

Instruktorka Pole Dance

...lekkość, wdzięk, zwinność, ekspresja, kobiecość, wyzwanie, siła, determinacja, wolność... Który z tych argumentów przekonał mnie, że warto trenować Pole Dance? Nie pamiętam, jednak wszystkie one sprawiły, że od chwili, kiedy pierwszy raz zacisnęłam dłoń na chłodnej, metalowej powierzchni, rurka stała się pasją i zagościła w moim życiu na dobre. Zawsze stawiałam na sport jako sposób na zdrowie, ładną sylwetkę i dobre samopoczucie. Zajmował stałe miejsce w moim grafiku. Próbowałam różnych form szukając najlepszej dla siebie: przez trzy lata praktykowałam jogę, później na długo wciągnęła mnie wspinaczka a wreszcie żywiołowa Zumba. Jednak nie tylko sportem człowiek żyje... Jestem również miłośniczką sztuki, absolwentką Akademii Sztuk Pięknych. Projektuję wnętrza oraz grafikę użytkową, uwielbiam rysunek, wychowałam się wśród malarstwa. Cenię piękno, twórczą ekspresję i wolność w wyrażaniu siebie jaką daje sztuka. Pole Dance stał się dla mnie odpowiedzią na wszystkie te potrzeby: poprzez pracę nad ciałem daje szansę na pokazanie swoich emocji w pięknej formie. Jest strzałem w dziesiątkę. Moja przygoda z Pole Dance rozpoczęła się w 2012 roku, kiedy zaciekawiona wzięłam udział po raz pierwszy w zajęciach tańca na rurze. Po okresie nauki i intensywnych treningów, oczarowana tym sportem, przystąpiłam do egzaminu i uzyskałam międzynarodowy certyfikat Vertical Dance potwierdzający moje umiejętności i uprawniający do prowadzenia zajęć Pole Dance. Od tamtego czasu nieprzerwanie rozwijam i podnoszę swoje kwalifikacje uczestnicząc w warsztatach z mistrzami w tej dziedzinie. Jako instruktorka zdobyłam solidne doświadczenie prowadząc zajęcia w grupach o różnych wymaganiach (ponad 500 godz. poprowadzonych zajęć). Z wykształcenia jestem nie tylko magistrem sztuki ale również nauczycielem, dlatego na moich zajęciach nie zabraknie ani emocji i kreatywnej ekspresji ani solidniej i jasno przekazanej wiedzy o prawidłowej technice. A przede wszystkim nie zabraknie satysfakcji z pokonywanych słabości, ze zrealizowanych celów i radości jaką daje zwinne i mocne ciało. Zapraszam na moje zajęcia!

Sprawdź kiedy Marta ma zajęcia.

Magdalena Cierpiał

Instruktorka Pole Dance oraz Pole Fun KIDS

Magister AWFu we Wrocławiu, instruktorka gimnastyki sportowej, pływania i pole dance. Przez 3 lata była trenerem gimnastyki i akrobatyki z dziećmi w wieku 3-13 lat. Od 4 roku życia zwiazana ze sportem. Trenowała: pływanie, jazdę konną, siatkówkę, taniec i akrobatykę. Po poważnej kontuzji i 1.5 rocznej przerwie wróciła do sportu. Od lutego 2015 roku trenuje pole dance. Uczestniczyła w warsztatach m.in. z Anastasią Skukhtorovą czy Anastasią Sokolovą. Zdobyła VI miejsce podczas II Zagłębiowskich Mistrzostw Pole Dance 2016 w Sosnowcu.

"Pole Dance to moja miłość...od zawsze ten sport mnie pasjonował, nie wiedziałam tylko ze zakocham sie w nim aż tak bardzo! Pole Dance to wyzwolenie swoich emocji i zatracenie sie w nim calkowicie. W tym sporcie rozwijasz sie na wielu płaszczyznach: zaczynajac od wyglądu fizycznego a kończąc na pewności siebie i zwiekszeniu swojej atrakcyjności 😉 Jest to jeden z najbardziej wymagających i najpiękniejszych sportów jakie istnieją na tym świecie. Pole Dance to sport dla wszystkich: kobiet i mężczyzn, dzieci czy dorosłych. Przyjdź do mnie na zajęcia, a zobaczysz ile Pole Dance daje satysfakcji. Zapraszam!"

Sprawdź kiedy Magda ma zajęcia.

Monika Sztandera

Instruktorka Pole Dance

Pole dance trenuję od trzech lat. Jest dla mnie połączeniem piękna i siły, formą ekspresji i wyrażania siebie poprzez ruch, a przede wszystkim moją największą pasją. Nauczył mnie sportowej dyscypliny, sumienności i cierpliwości, a także pozwolił mi spełniać się jako tancerka, o czym od dawna marzyłam.
Przez ostatnie dwa lata Pole Dance Institute był dla mnie miejscem, gdzie mogłam się rozwijać i szlifować swoje umiejętności pod okiem Anny Roman. Poznałam wiele wspaniałych i otwartych osób, które dzielą ze mną pasję do tego sportu. Bardzo ważny jest dla mnie ciągły rozwój i poszerzanie wiedzy z zakresu pole dance, tańca, stretchingu, aby móc przekazywać innym wiedzę w sposób profesjonalny i bezpieczny. Brałam udział w projekcie trenerskim Pole Predators, gdzie szkoliłam się pod okiem najlepszych tancerzy i instruktorów pole dance w Polsce. Na moich zajęciach nauczysz się pracy z własnym ciałem, zadbasz o rozwój fizyczny i zbudujesz pewność siebie.

 

Sprawdź kiedy Monika ma zajęcia.

Tomasz Zielony

Pole Sport Instruktor

O Pole Dance myślałem przez 2 lata, zanim znajomi zdecydowali się zmusić mnie do spróbowania. Kupili mi karnet i wysłali na zajęcia. W ten sposób we wrześniu 2016 roku postawiłem pierwszy krok i szybko okazało się, że jest to sport dla mnie. Poza ogromną dawką pozytywnej energii Pole Dance pomagał mi budować siłę i świadomość swojego ciała.
Wiedzę zdobywałem na zajęciach w Pole Dance Institute, trenowałem również pod okiem Vladimira Kudlyuka oraz na warsztatach z Alexem Shchukinem. Brałem udział w wielu szkoleniach i warsztatach z cenionymi tancerzami w Polsce. Na początku 2018 roku ukończyłem kurs trenerski Pole Dance Predators.
Sam Pole Dance poszerzam o kalistenikę i akrobatykę. Satysfakcja rośnie z poziomem trudności, jako sportowiec czuję potrzebę nieustannego rozwoju którym będę zarażać swoich podopiecznych. Zapraszam na zajęcia każdego. Nie zrób tego błędu co ja, czekanie nie ma sensu a jest dużo do zyskania."
Zapisz się na Pole Sport!