Co nas wyróżnia?

Wykwalifikowana Kadra Instruktorska

Nasze instruktorki posiadają certyfikat Vertical Dance w zakresie prowadzenia zajęć z Pole Dance. Podczas kursu instruktorki miały okazję poznać techniki asekuracji, spostrzegania błędów oraz metodyki prowadzenia zajęć.  Ponadto każda z instruktorek przeszła nasz program szkoleniowy pod względem spójności programu nauczania na poziomie Beginner, Intermediate, oraz Advanced 1. Instruktorki na wyższych poziomach wprowadzają swoje autorskie programy i zajęcia specjalistyczne. 

Dobrze wyposażona sala

Dwie duże przestronna sale wyposażone w specjalistyczny sprzęt firmy X-pole oraz Sunpole oraz Kodi Sport, pomieszczenie do rozciągania, które może być używane po zakończeniu zajęć, co podnosi komfort ćwiczenia. Odległość między rurami wynosi co najmniej 1,80 m i więcej. Wysokość pomieszczeń waha się od 3,5 m – 4.0 m. Wszystkie rury są statyczno-obrotowe. Obie sale są klimatyzowane. Sale znajdują się w pięknym loftowym budynku co nadaje niesamowity klimat oraz wystrój wnętrzom. 

Pole Dance Institute Wrocław

Gotowa na trening?

Możesz się zapisać, klikając na ikonkę facebook, wysyłając wiadomość SMS na numer 662262544 lub przez formularz kontaktowy.

Zapytaj o zajęcia

...

Godzin treningów

...

Uczestników zajęć

...

Lat doświadczenia

...

instruktorów